piątek, 15 lutego 2013

Nahore Baby- woda toaletowa- OPINIA

Niedawno nawiązałam współpracę ze sklepem internetowym www.baby-perfumeria.pl i otrzymałam do testów Wodę toaletową 75ml.
Marka Nahore dopiero weszła na rynek polski oferując rodzicom wody toaletowe, żele, chusteczki oraz inne kosmetyki. Nahorefarma to hiszpańska firma parafarmaceutyczna o ugruntowanej pozycji na rynku, założona w 1995 roku. Dzieki oficjalnemu dystrybutorowi mamy okazję używać ich i my.
Producent pisze
Woda toaletowa dla dzieci Nahore Baby to pierwszy tego typu produkt na polskim rynku. Charakteryzuje się delikatnym, przyjemnym i świeżym zapachem, który poprawia nastrój i sprawia, że codzienna toaleta staje się jeszcze przyjemniejsza.
Woda Nahore Baby została stworzona z myślą o delikatnej skórze dziecka, jest naturalna, hipoalergiczna i nie zawiera alkoholu. Doskonale nadaje się do stosowania przez całą rodzinę. Jej subtelny ale wyczuwalny zapach oraz starannie dobrane nuty zapachowe przenoszą w beztroskie lata dzieciństwa i nastrajają optymistycznie.
•Stworzona z myślą o delikatnej skórze dziecka.
•Hipoalergiczna
•Nie zawiera alkoholu
•O delikatnym i świeżym zapachu


Dzass Tina pisze
ZAPACH                                                                                   


Moje pierwsze wrażenie -jaki mocny. Po popsikaniu szybko się ulatnia pozostawiając na skórze/ ubraniu delikatną mgiełkę aromatu. Jest  świeży, przyjemny dla nosa.Gdzieś tam wyczuwam delikatną nutę wody, którą kiedyś polewało się podczas Lanego Poniedziałku. Rzeczywiście przeniosłam się w czasy dzieciństwa. Aromat bardziej pasuje do chłopców, co mi się wydawało, bo córcia nie ma problemu by go używać, a nawet cieszy się bardzo kiedy może się psiknąć przed wyjściem do przedszkola.

DELIKATNOŚĆ                                                                          

Stwierdzam co następuje- woda nie podrażnia i nie uczula. Nie wysusza też skóry. Kosmetyk całkowicie bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka.
OPAKOWANIE                                                                          

Bardzo przypadło mi do gustu. Ciekawy atomizer, plastikowa buteleczka- nie ma obawy, że dziecko może roztrzaskać lub wymyślić cokolwiek żeby z nią nabroić. Łatwo się naciska i wypryskuje odpowiednia ilość płynu. Bardzo ładna szata graficzna z cudnym dzieciątkiem.

MOJE UWAGI                                                                           

Słoneczko moje polubiło swoje własne prywatne perfumy. Lubi ich używać. Bardzo się cieszę , że są dla niej całkowicie bezpieczne i mają delikatny, miły zapach. Świetny produkt.


Wodę oraz inne kosmetyki marki Nahore możecie zakupić TUTAJ


Dziękuję za możliwość przetestowania tej nowości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)