poniedziałek, 18 listopada 2013

Co dla faceta?- Patent na prezent który ucieszy :)

Hejo hejo moi kochani. Jestem , żyję, tylko nie ogarniam. Czas mi tak szybko leci, że nadażyć nie mogę. Do tego już prawie końcówka listopada, grudzień.... Najcieplejszy miesiąc. Heja banana i do przodu. Mi już po głowie krążą prezenty,. Dla Kudłatej kompletnie nie mam pojęcia jaki. Bosh doradźcie coś bo ona by chciała wszystko, tysiąc pomysłów na sekundę więc już nawet nie pytam. Kochanemu mojemu przecież jak to facetowi nic nie trzeba, bo wszystko ma... Ale dla niego już mam w głowie kilka fajnych pomysłów. A dla Was przychodzę z taką jedną inspiracją...

Co lubią tygryski najbardziej? przynajmniej większość tygrysków ;) No różne takie zabawy pościelowe. I tu mam dla Was niezły produkt : Lovers Connect- żele intymne.


LOVERS CONNECT - DWA ZMYSŁOWE ŻELE INTYMNE DLA WSPÓLNEJ PRZYJEMNOŚCI.
Zmyslowe żele intymne Durex Lovers Connect przeniosą Was w innym wymiar rozkoszy, ponieważ zostały stworzone z myślą o obojgu partnerach.
Dla Niej ... jedwabisty żel intrymny, który rozgrzeje zmysły.
Dla Niego ... pobudzający, dzięki któremu poczuje chłodne drżenie

... i jeszcze większa przyjemność, gdy połączycie je razem.Ja powiem tak, że za wiele nie powiem co i jak, ale żele na samym początku wywołały u mnie niezłe zdziwienie. Połączenie niezłego odczucia z niezłą przyjemnością. Nieźle :P Można się nimi bawić na wiele różnych sposobów, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Żel dla kobiety jest baaaardzo rozgrzewający, ma taką konsystencję, że świetnie nawilża i nie wchłania się od razu. Żel chłodzący- fioletowy delikatnie chłodzi i fajnie pobudza. Używanie ich daje nie tylko mnie przyjemność ale również mojemu mężczyźnie.  Warto pomyśleć o tak "intymnym" prezencie, bo mój TZ ucieszył sie jak dziecko kiedy się dowiedział, że go dostaniemy. Ma ciekawe opakowania pasujące do siebie. Buteleczki są zamykane na zatrzaski i łatwo wydobywa się żeliki. Idealny prezent dla Niego, ale też trówniez dla nas- zwariowanych laseczek :)
Cena: 64.99 PLN
1

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz :)