czwartek, 20 czerwca 2013

Utwardzić czy zmatowić? Jedno i drugie. Foggy Top Coat- Vipera- OPINIA

 Ale grzeje dzisiaj. Gdyby była możliwość siedzenia w basenie i pracowania jednocześnie to bym z niej skorzystała. Mam już dość buczącego wiatraka, ale nie narzekam, nie narzekam..... Bo wieczorkiem cudnie jest. Uwielbiam ten ciepły podmuch wiaterku gdy słońce zachodzi. Od razu chce się wywędrować i spacerkiem delektować się ukąszeniami komarów. Lato... moi kochani :) Buzie uśmiechnięte i ciała odsłonięte :)
Chcę Wam dziś przedstawić nabytek, na który polowałam od kiedy kupiłam lakier matujący. Nigdzie w okolicy nie było matującego top coatu, a lakiery matowe też jakby wszystkie wykupili na złość. Ale jest, mam go i delektuję się użytkowaniem:
Vipera Bezbarwny Nawierzchniowy Utwardzacz Matujący FOGGY TOP COAT


Vipera FOGGY TOP COAT to profesjonalny matujący preparat nawierzchniowy który w kilka sekund gasi błysk lakieru tonując jego kolor i nadając aksamitny efekt nasycenia.

Pojemność: 12 ml
Termin ważności: 18 - 24 miesiące

Cechy:
  • Lakiery zyskują „drugie życie”, a wykonany nimi manikiur nowe, super modne matowe wykończenie
  • Dzięki jednemu preparatowi nasza kolekcja lakierów automatycznie się podwaja!

FOGGY Top Coat utwardza zastosowany lakier i przedłuża jego trwałość, a aplikację ułatwia i przyśpiesza profesjonalny, szeroki pędzelek.
Do stosowania na każdy rodzaj kolorowego lakieru.
 

 
 Top ma bardzo szeroki pędzelek. Świetnie się go nakłada, na ,mniejsze paznokcie wystarczy raz przeciągnąć aby pokryć całą płytkę . Nie zmazuje bazy pod nim.  Dzięki niemu oszczędzam dużo czasu.


 
Coat matowi lakier. Jego mleczna struktura szybko pozwala wyschnąć, a on sam nie jest zbyt rzadki i dobrze leży na lakierze. Jest on bardzo trwały i przedłuża żywotność podkładu. Buble, które trzymają się u mnie niecały dzień, pod nim trwały dwa dni, a te lepsze lakiery spokojnie 5 dni nie odpryskują. Jedna wadą jaką zauważyłam, to efekt matowienia. Owszem utrzymuje się przez jakiś czas, ale lakier później i tak odzyskuje połysk. Ogromny plus za utwardzanie powierzchni. Moje łamliwe pazury w końcu rosną a nie się łamią. 


 Pojemność 12 ml wystarczy na długo.


 
Cieszę się, że go mam. wiem doczepiłam się do matowienia, ale i tak uważam, że opłaca się go mieć bo jest dobry w tym co robi. Będę go stosować, ponieważ w końcu moje paznokcie urosną trochę i będą miały jako taki wygląd.


 
4/5 (za nietrwały efekt matowienia)

 
CENA ok 11 zł/12 ml
Czy kupię ponownie? TakA tu macie ciekawa tabelkę, którą znalazłam na stronie Vipera, może się komuś przydać:Miłego dnia kochani. Całuję :*


6 komentarzy:

Dziękuję za komentarz :)