wtorek, 3 grudnia 2013

Gliss Kur-Ultimate Color, eliksir z olejkami pielęgnacyjnymi-OPINIA

Witajcie moje drogie robaczki. Mamy już grudzień. Nie wiem jak Wy, ale ja już pierniczę na całego. W tym roku piernik długo dojrzewający, robiony dla siebie jak i dla bliskich jako słodki prezent. Trzymajcie kciuki żeby się udał. Jak nie wyjdzie to z Kudłatą popierniczymy pierniczkami :) Ale ja tu nie o piernikach chciałam.Chciałam o jeszcze jednym produkcie do włosów. Wiem, "coś ty się tak uwzięła" pomyślicie, ale co tam, zaryzykuję.To co opisałam w ostatnim poście to nie wszystko co mam do włosów. Będzie o eliksirze z olejkami pielęgnacyjnymi od Gliss Kur. Producent bla bla :


ULTIMATE OIL ELIXIR

Innowacyjna formuła regeneracyjna z płynną keratyną intensywnie odżywia włosy oraz wzmacnia ch strukturę.

ULTIMATE OIL ELIXIR to złoty standard w regeneracyjnej pielęgnacji włosów zniszczonych i przesuszonych. Formuła z odżywczym eliksirem z olejkiem odsłania dotąd niewidzianą moc regeneracji oraz redukuje łamliwość włosów do 95% - w przypadku równoczesnego stosowania szampon, odżywki oraz intensywnych odżywek.

Intensywna regeneracja i redukcja łamliwości włosów

ULTIMATE OIL ELIXIR wykorzystuje potencjał odżywczego eliksiru dla odbudowanych i wzmocnionych włosów oraz zmniejszonej łamliwości. Odbudowuje strukturę włosa oraz pozostawia włosy intensywnie wypielęgnowane.

Regeneracyjna formuła z odżywczym eliksirem z olejkiem precyzyjnie regeneruje uszkodzenia włosów oraz wypełnia pęknięcia. Luksus w pielęgnacji włosów.
 

Eliksir bardzo dobrze sprawdza się na moich włosach. Ma świetny skład, pomimo ze na ostatnich miejscach jest min alkohol to nie wysusza włosów. Włosy są miękkie, błyszczące i zdrowe po nim. Dobrze poprawił kondycję mojego sianka. Lubią kiedy stosuję Gliss kur na długość od ucha, a olej kokosowy na skalp. Olejki ładnie ze sobą współgrają. Zobaczcie skład:Wiem, że w poprzedniej wersji tego eliksiru  skład był nieco odstraszający, teraz znacznie się poprawił.

Kosmetyk nie jest aż tak tłusty jakby mogło się wydawać. W konsystencji jest oleisty i ma lekko "cytruskowy" zapach, który nie utrzymuje się na włosach. Dobrze się zmywa i nie obciąża włosów. Pomimo, że ma on dość małą pojemność   to dla mnie wystarcza na długo, ponieważ mam włosy cienkie.
Jedyny minusik to ciut niewygodne opakowanie, pompka przekręcona na bok dopiero uwalnia eliksir. To trochę niewygodne przy użyciu jednej mikrowielkiej łapki ;)
 
5/5

 Cena ok 29 zł/75ml
 

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz :)