poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Krem Do Depilacji Pod Prysznic Veet® -opinia

  Normalna rozwałka w dziedzinie rewolucji depilatoryjnej :)
Tak na serio całkiem niezły gadżet do łazienki, który bardzo uprzyjemnia depilację. Nie będzie tutaj porno zdjęć z moją nagą osobą, ale mogę napisać soczystą recenzję.


Szybka depilacja pod prysznicem!

Wyjątkowy Krem Do Depilacji Pod Prysznic Veet® jest idealny dla dziewczyn, które nie mają czasu. Jego wodoodporna formuła sprawia, że stopniowo rozpuszcza się pod wpływem wody, dzięki czemu działa, gdy Ty bierzesz prysznic. Dołączona do opakowania gąbka nie tylko pomaga usuwać włoski, ale też złuszczyć naskórek, aby Twoja skóra była olśniewająco gładką.
Uprość swoją codzienną pielęgnację i ciesz się gładką i seksowną skórą. Zacznij dzień od depilacji Kremem Do Depilacji Pod Prysznic Veet®.


Veet wychodzi naprzeciw spieszącym się króliczkom, które w biegu wszystko robią bo jest wyścig szczurów. W bardzo szybki sposób mozemy wydepilować włoski na ciele, korzystając przy tym z prysznica. Wystarczy nałożyć krem na skórę. Piszą, że przy pomocy miękkiej strony gąbki. Ja tam się nie pierniczę tylko szybko dłonią rozsmarowywuję gdzie potrzeba. Krem ładnie się trzyma skóry, jest lekko różowawy i dokładnie widać ile go nałożyłam, gdzie jeszcze więcej, a gdzie mniej trzeba machnąć. Myję rączki. Czekam sobie minutkę regulując temperaturę wody przy tym.

 Wskakuję pod prysznic. Przez trzy minuty myję się tam gdzie nie ma kremu- wiecie intima i te sprawy, włosy, po mniej więcej trzech minutach białą stroną gąbki możemy zmywać krem. Jeśli oczywiście włoski schodzą. Ciężko jest zobaczyć moje włoski w świetle, a co dopiero pod prysznicem gdy woda się leje, ale mnie spokojnie te trzy minuty wystarczają. Do zmycia kudełków używam większej gąbki ze stroną do wykonywania masażu. W ten sposób i masuję, peelinguje i dodatkowo się depiluję. Jeszcze teraz balsam pod prysznic i całkowita pielęgnacja razem z myciem ciała dokonana w 15 minut. Czyż to nie piękne?

Po opisaniu procesu mojego dnia dbania o siebie, jeśli doczytaliście do tego punktu, krótko opiszę co sądzę o tym czymś.

Veet całkowicie odmienił moje postrzeganie na to, że już więcej się nie da wymyślić. 
Depilacja w te trzy minuty działa bez zarzutów. Jest o wiele bardziej przyjemniejsza niż chodzenie z kremem na ciele po domu by potem ściągać to wszystko szpatułką i jeszcze się później do tego myć. Pod prysznicem bez bezpośredniego kontaktu ze słuchawką krem trzyma się dobrze. W ogóle w dotyku jest trochę taki jak silikon sanitarny :)

O wiele bardziej pasuje mi używanie Veeta niż czegokolwiek innego, zwłaszcza że nie podrażnia skóry, nie wysusza jej i nie powoduje innych problemów związanych z depilacją. Jestem bardzo zadowolona z tego kremu.
Ogromnym plusem jest też to, że nie śmierdzi spalonymi ciałami i łatwo się go nakłada bo ma bardzo dobrą przyczepność. Tuba jest dość duża i wystarcza na dość długo.
 Musicie spróbować.

Kosztuje

 24,99/135 ml


1 komentarz:

Dziękuję za komentarz :)