wtorek, 1 kwietnia 2014

Przyjemna kąpiel-Płyn do kąpieli i puszczania baniek , HiPP -OPINIA

Wasze dzieciaki miały kiedyś okres że nie chciały się kąpać?? Moja Kudłata kiedyś miała takie opory z myciem głowy, że masakra. Czego to ja wtedy nie wymyślałam, a ona nawet się kąpać nie chciała przez to mycie głowy. Teraz nie mamy z tym problemu. Ale jakby ktoś z Was szukał jakiegoś podstępu do zaciągnięcia topornego malucha do wanny to mam takie fajne cóś.
Płyn do kąpieli i puszczania baniek HIP....PP HIPPP HURRA
Płyn sam w sobie jest bardzo delikatny dla skóry. Dobrze myje skórę dziecka. nie nawilża za to wcale, ale to ma myć i bawić i nie nawilżać przecież. Kudłata i tak ma teraz okres ciężki dla skóry, atopy znów nas zaatakowały tym razem na nogach, ale walczymy!!

 Płyn jest mega, każde dziecko lubi bańki. Swego czasu to była taka frajda, że człowiek i z godzinę, półtorej dmuchał jak poj...echany, byleby maluch zaciesz miał. Teraz na razie wystarczy tyle ile się kąpie. Banieczki ładnie się dmuchają, wychodzą jak tralala.Dziecko ma zachwyt w oczach i cieszy się jak nie wiem, szkoda, że nie było tego kiedy miała okres na NIE.

 Zakrętka jest skomponowana z dwóch części- zakrętka z "dmuchawcem" oraz nakrętka, która wchodzi na tą zakrętkę. Można dać dziecku do dmuchania. Sam płyn jest gęstawy więc nie tworzy się piana przy produkcji baniek, piana tworzy sie za to przy zetknięciu z wodą, jest bardzo delikatna, idealna dla młodszych maluszków.
Moja wersja z przodu jest jeszcze niemiecka, bo ten Hipp powoli dopiero wchodzi na rynek, ale tyły są już po polskiemu, więc poczytajcie. Można zwrócić uwagę na w miarę krótki skład.
To byłoby na tyle. Zmykam tworzyć jakiś baner na bloga bo coś tu nudno. Buziaki
4,5/5

Cena ok 13 zł za 200 ml


4 komentarze:

Dziękuję za komentarz :)