piątek, 27 czerwca 2014

Peeling do twarzy- ARGAN CARE- Delia

Witajcie kochani. Słoneczko wraca !!! Hurra. Dziecko me pożegnało przedszkole już e wtorek, oczywiście dalej do niego chodzi do 11 lipca. Gorzej będzie później. Z kim ją zostawić?? Pracujące samotne matki mają przerąbane niestety...

Przychodzę dziś do Was ze średniaczkiem do twarzy. Najwyższa pora go opisać, ponieważ kosmetyk już prawie się skończył.
Peeling do twarzy z olejkiem arganowym od Delii.


Kosmetyk jest ukryty w miękkiej tubie, z której bez problemu daje się wyciągnąć na małą pogawędkę z twarzą. Ma kolor lekko żółtawy o konsystencji żelu. Pachnie to to dosyć przyjemnie, słodkawo i lekko kwiatowo. Pieni się delikatnie, a niewidzialne drobinki robią swoje. Powoli zdziera naskórek i pozostawia skórę odświeżoną i czystą. Oraz też sprężystą. Jest to rodzaj tych drobinek, które mają ostre kanty i mogą co wrażliwszą skórę trochę pokiereszować, albo przynajmniej nieźle zczerwienić.


Olejek jest w składzie aż na siódmym miejscu na 19 pozycji, nieźle stoi w rankingu ;) Poza tym peeling nie wywołał u mnie jakiejś specjalnej euforii i niewiarygodnego poruszenia. Dobrze się sprawuje i niewiele kosztuje. Nie uczulił mnie, nie pchał się specjalnie do oczu więc daję mu mocną tróję.


ok 10 zł/60 ml

Całuję

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)