wtorek, 16 grudnia 2014

Podsuma, przemyślenia, plany nadzieje

Kochani...
Zbliża się koniec tego długiego roku. Kolejny rok, znowu cyferka do przodu...
Wiem że nie ma mnie ostatnio na blogu. Ale to wina wielu wielu spraw. Może się ciut wypaliłam, nie wiem. Podczas tego roku wydaje mi się, że wiele się zmieniło. Myślę, że jestem na życiowym zakręcie. Walnięta trzydziestka w końcu dorasta ;P Po pierwsze- moje dziecko poszło do szkoły. To najważniejsza zmiana w naszym życiu. Do przedszkola chodziła tam gdzie pracowałam, przeniosłam ją tutaj gdzie mieszkamy. Ja straciłam pracę, teraz siedzę w domu, ale ten czas nie był stracony- w końcu pozałatwiałam większość celów i spraw by być na czysto. Dużo było z tym latania, miliony papierów, latania po urzędach, załatwiania. Ale- sprzedałam ziemię, to najważniejsze, ponieważ na spółę z kimś jakiś majątek może grozić niezłym wyrolowaniem. Załatwiłam szkołę- tez z tym był niezły ambaras ponieważ nie byłyśmy tutaj zameldowane. Chcę kupić mieszkanie- sprawy tutaj posunęły się bardzo ale właśnie teraz na horyzoncie pojawiły się kolejne problemy. Jest to cel nr 1 do wykonania w przyszłym roku. Dostałam ROZWÓD!!!! w końcu odważyłam się spotkać z tym człowiekiem na sali sądowej i wywalczyłam alimenty. Teraz już nie tylko ja będę utrzymywać córeczkę.
Trochę się tego działo patrząc z perspektywy czasu i energii jaki poświęciłam tym rzeczom. Myślę, że będzie dobrze. Zrobiła się ze mnie niesamowita optymistka, zawsze patrzę na wszystko z dobrej strony, cały czas mam nadzieję, że się uda, a raczej jestem o tym przekonana.
Wiecie co? Czasem idę sobie chodnikiem i szczerzę zęby do siebie. Wiem, że w naszym kraju z miejsca pewnie ludzie uważają, że pewnie się ućpałam albo nawaliłam. Ale i tak się szczerzę, bo warto cieszyć się każdą chwilą- tu i teraz są najważniejsze- reszta się nie liczy.
W Nowy Rok mogę w końcu wkroczyć z czystym kontem. I starać się bardziej. Chcę powrócić do blogowania, chcę być bardziej poukładana i zorganizowana. Nawet nie wiecie jak bardzo roztrzepana jestem teraz :)
Trzymajcie kciuki, bo ja trzymam je za Was! Buziol

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)